Компания Голдми / Про нас

Компанія виготовить замовлення наліпок та самоклеючих етикеток, стікери в Киеві

За час існування компанії Goldmi - ми досягли рівня виробника, поліграфічної продукції який охоплює широкий асортимент

Ми пропонуємо різноманітні практичні в застосуванні етикетки, захисні наклейки, стікери зі штрих-кодом, ярлики на одяг, вшивні нейлонові ярлики, повно кольорові етикетки, наліпки-пломбі, голограми з логотипом, голографічні стікери та гарантійні наліпки, які забезпечать захист вашої продукції, а також нададуть їй колір та привабливість.

Друк наклейок компанією здатен задовольнити попит в різних сферах виробництва від побутової хімії, одягу, парфумерії, фармацевтики, комп’ютерної техніки до алкогольної індустрії, продуктів харчування, нафтопереробної промисловості.

Компанія Goldmi прагне до удосконалення. Саме через це нас цікавлять сучасні технології, тренди ринку, нові можливості. Таким чином, ми удосконалюємо технологічну складову виробництва. Наші розробки забезпечують індивідуальну систему захисту для кожного замовника.

Етикетка контролю цілісності, пломби-наліпки, голограми, пломбу вальні стікери є яскравим прикладом поєднання естетичної та практичної складової, вони надають продукту яскравості, забезпечують максимальний захист від підробок. Компанія також пропонує створення на високому рівні такого специфічного виду наліпок як голограма, а також друк голограм Київ. Ви можете замовити наклейку або етикетку, і вона матиме персоніфікацію з додаванням змінного номеру, штрих-коду, застосування малопомітних знаків. Придбати наклейки в Києві вигідно саме в  Goldmi, тому що ми приділяємо велику увагу естетичній стороні нашої продукції, забезпечуючи непередбачувані, яскраві та оригінальні форми і кольорові рішення.

Продукция

Наши работы

Примеры нашей продукции