Компания Голдми / Виготовлення голограм

Голограма

Ми пропонуємо альтернативу оригінальній матриці — голографічну етикетку. Своїм зовнішнім виглядом вона нагадує звичайну райдужну голограму. Однак відрізняється деякими властивостями.

Для того, щоб виділити свій товар серед аналогічних, а також захистити продукцію від підробок, найчастіше використовують голографічні наклейки. Як показує досвід, це найкращий спосіб провести позиціонування, оскільки голограма в свідомості споживача автоматично асоціюється з найвищою якістю. На теперішній час практично у всіх сферах конкуренція доволі висока. Крім витрат на виготовлення компаніям доводиться виділяти немалі бюджети на просування товару на ринку. І для того, щоб ці вкладення не були марні, необхідно убезпечити себе від несумлінного  виробника, який виготовляє копії відомих брендів, та пропонує сумнівну якістьі.

Одним з видів діяльності нашої компанії є виготовлення голографічних наклейок різноманітних форм та розмірів. Ми пропонуємо більш демократичний варіант, оскільки створення складного носія для запису займає більше часу що відповідно,  коштує дорожще. В нас ви можете придбати голограми із запропонованих типових рішень, а також замовити індивідуальний дизайн. Сфера застосування доволі широка. В більшості випадків голограма використовується в якості пломби на электротехнічних приладах, а також ррізного роду счетчиках та приладах зберігання. Завдяки тому, що малюнок на наклейці доволі складний, то сліди механічного впливу помітні не озброєним оком. Не меньш частіше можно зустріти імеджеві голограми, які не несуть будь якого функціонального навантаження, але здатні суттєво збільшити лояльність цільової аудиторії. Також зазвичай такий тип наклейок використовують для підтверження справжності дипломів, сертифікатів, гарантійних талонів та іншого роду документів.

За бажанням замовника ми також можем виготовити наліпку з додатковими елементами, включаючи нумерацію, тексти, накладання логотипів та іншого роду зображень. Теріторіально наша компанія знаходиться в Києві, але ми готові до співпраці не обмежуючись географічними рамками. Це значить, що ви маєте нагоду замовити доставку продукції в любий населений пункт, а ваше замовлення буде виконане в найкоротший термін одразу після погодження макету. В своїй работі ми націлені, в першу чергу, на отримання найкращого результата, оскільки цінуємо довіру, яку нам надають наші постійні замовники, та  викладаємось, відповідно, на всі сто.

Продукция

Наши работы

Примеры нашей продукции