Компания Голдми / Ярлики на одяг

Ярлики на одяг

Будь яка компанія, що зайнята в сфері текстильної промисловості, незважаючи на обсяги, повинна на кожному виробі розміщувати ярлики. Такі вимоги затверджені державними стандартами, окрім цього це потрібно для зручності кінцевого споживача І якщо така інформація, як назва компанії, можливо, не так важлива, то правила за доглядом тої чи іншої речі повинні бути присутні обов’язково.

Перше на що звертає увагу покупець, звісно, зовнішній вигляд того чи іншого елементу одягу. Але як вказує досвід, найчастіше покупець також цікавиться складом тканини. Для когось важливо, щоб тканина була натуральною, іншим навпаки до вподоби більш синтетичні тканини. Окрім цього не менш важливим є інформація по догляду за тим чи іншим виробом. На ярлики для одягу зазвичай наносять маркування міжнародного зразку. Їх існує декілька десятків, враховуючи символи, які вказують на рекомендовані режими прання, прасування або вимоги до хімчистки.

Замовити виготовлення високоякісних ярликів та бірок для одягу можливо в нашій компанії. Для цього в нас є все необхідне – сучасне обладнання, різні види сировини та саме головне штат кваліфікованих співробітників з  багаторічним досвідом в цій сфері. Виробничі потужності дозволяють нам виконати замовлення будь якого обсягу. При цьому ми намагаємось докласти максимум зусиль щоб зберегти для наших замовників лояльні ціни. Ми не прагнемо знизити вартість за рахунок дешевої сировини, а намагаємось запропонувати різні варіанти виготовлення, оптимізувати дизайн оскільки цінуємо зароблену репутацію

Всі замовлення намагаємось опрацювати максимально швидко. Окрім Києва ми також успішно співпрацюємо з компаніями з інших куточків нашої країни. Всі суміжні питання можна вирішити за телефоном або електронними за засобами зв’язку, готові замовлення відправляємо транспортними компаніями в любий населений пункт. Наші співробітник завжди готові піти на зустріч замовнику, надаючи персональну консультацію при оформленні замовлення, а також додаткові знижки з огляду на великі обсяги. Додатково можемо запропонувати виготовлення різноманітних наліпок за розміром, кольором, формою на різних матеріалах включаючи голографічні етикетки, за найкращими цінами в застосуванні в різних сферах.

Продукция

Наши работы

Примеры нашей продукции